Zapraszamy Państwa na cykl seminariów:

„Akademia Doradcy Podatkowego”

Wspólne przedsięwzięcie Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Wolters Kluwer Polska, C.H. Beck oraz Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych

 

Seminarium KIDP i Wolters Kluwer Polska

CZERWIEC 2011: „Podatek dochodowy od osób prawnych – wybrane zagadnienia 2011

Prelegenci:

dr hab. Adam Mariański

Doktor habilitowany nauk prawnych z zakresu prawa podatkowego, adwokat, doradca podatkowy, partner w Kancelarii Brzezińska, Narolski, Mariański Adwokaci w Łodzi, zarządzający działem podatkowym kancelarii. V-ce Prezes Fundacji Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych, członek zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Podatkowego w Polsce, oddziału International Fiscal Organization (IFA). Członek Rady Programowej „Przeglądu Podatkowego”. Autor bądź współautor ponad stu pięćdziesięciu publikacji z dziedziny prawa podatkowego, w tym monografii, artykułów, glos, komentarza do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych, ustawy o podatku od spadków i darowizn oraz ustawy o doradztwie podatkowym, a także praktycznego komentarza do postępowania podatkowego.

dr Dariusz Strzelec

Adiunkt w Katedrze Materialnego Prawa Podatkowego Uniwersytetu Łódzkiego. Współpracownik Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych w Łodzi oraz Fundacji Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych w Łodzi, członek International Fiscal Association. Adwokat specjalizujący się w prawie podatkowym, współpracujący z Kancelarią Brzezińska Narolski Mariański w Łodzi.

Autor oraz współautor ponad stu trzydziestu publikacji poświęconej tematyce prawno-podatkowej w tym:

„Dochody nieujawnione – zasady opodatkowania postępowanie podatkowe”, Warszawa 2010

"Naruszenia przepisów postępowania przez organy podatkowe", Warszawa 2009

Michał Wilk

Doktorant w Katedrze Materialnego Prawa Podatkowego Uniwersytetu Łódzkiego, współpracownik Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych w Łodzi oraz Fundacji Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych w Łodzi. Aplikant adwokacki w Dziale Podatkowym Kancelarii Brzezińska Narolski Mariański Adwokaci. Autor i współautor publikacji z zakresu prawa podatkowego.

 

9-06-2011 r. godz. 11:30-16:00
w siedzibie Krajowej Izby Doradców Podatkowych
w Warszawie,
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku nr 3/310

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 8.06.2011 r.
 pocztą elektroniczną 
konferencja@kidp.pl.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

DATA PUBLIKACJI: 2011-06-03 + pozostałe aktualności