Szanowni Państwo

Doradcy Podatkowi

 

            Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Opolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych wybrał wykładowcę, który poprowadzi szkolenie ze zmian w podatku VAT, które odbędzie się 22 lutego 2011 r. na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Wykładowcą będzie Pan Michał Szczypiór, który wiedzę praktyczną zdobywa jako komisarz skarbowy Izby Skarbowej we Wrocławiu, na stałe współpracując także z Wielkopolskim oraz Dolnośląskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Wiedzę teoretyczną ugruntował pisząc ponad 300 publikacji o tematyce podatkowej, redagując:

 

Jego wiedzę potwierdza również fakt, że jest członkiem Rady Programowej SERWISU PODATKOWEGO VAT Wydawnictwa Ekademia.pl, doktorantem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i Kierownikiem Podyplomowych Studiów Prawa Podatkowego w DWSSP ASESOR.

Doświadczony trener i szkoleniowiec, który umiejętności trenerskie i szkoleniowe zdobywa jako Konsultant Centrum Studiów i Analiz Gospodarczych w Warszawie, a także współpracując z:

 

 

Michał Szczypiór jest także pracownikiem naukowym: Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Służb Publicznych ASESOR we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Zarządzania Edukacją we Wrocławiu, a także Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz w Opolu.
 
Znany jest z tego, że NIE ślizga się po temacie i nie boi się trudnych pytań.

DATA PUBLIKACJI: 2011-02-09 + pozostałe aktualności